Pytania i Odpowiedzi

Masz pytanie? Jesteśmy tutaj, aby odpowiedzieć. Jeśli nie widzisz tutaj swojego pytania, napisz do nas.

W jaki sposób liczone są dni wynajmu?

Wynajmując auto rozliczamy się za pełne 24 godziny. Jeżeli więc odbierasz auto w poniedziałek o godzinie 10:00 i zwracasz go we wtorek o tej samej godzinie, liczymy to jako 1 dzień.

Ile paliwa powinien mieć pojazd w momencie zwrotu?

Auta wynajmujemy z pełnym bakiem paliwa tak więc zwracając pojazd upewnij się iż jest on zatankowany do pełna. Jeżeli zwrócisz pojazd niezatankowany do pełna, bez obaw. Zatankujemy go za ciebie. Opłata za tą usługę wynosi: koszt paliwa +30%

Czy muszę wyczyścić auto przed zwrotem?

Nasze auta wypożyczamy zawsze czyste i odkurzone. W tym samym stanie powinny być zwrócone. Jeżeli nie masz możliwości, czasu lub ochoty sprzątać auta przez zwrotem, nie ma sprawy. Możemy cię wyręczyć i za niewielką opłatą przywrócić auto do porządku. Szczegóły znajdziesz w cenniku.

Co się stanie jeżeli spóźnię się ze zwrotem pojazdu?

Rozliczamy się za pełne 24 godziny wynajmu. Każde następne rozpoczęte 24 godziny powoduje naliczenie kolejnej stawki dziennej. Bez obaw jednak, mamy 2 godzinną tolerancję przy zwrotach. Jeżeli więc oddasz auto nie więcej jak 2 godziny po czasie, nie spowoduje to naliczenia kolejnej "dniówki".

Czy auta są ubezpieczone?

Naturalnie, wszystkie pojazdy mają komplet ubezpieczeń tj. AC, OC oraz NNW. Dodatkowo w momencie rezerwacji możesz wykupić dodatkowe ubezpieczenia takie jak na przykład: rozszerzenie pakietu ASSISTANCE lub ubezpieczenie SCDW.

Co to jest depozyt i do czego on służy?

Depozyt gwarancyjny jest stały i wynosi 1000 zł. Jest to obowiązkowy depozyt zabezpieczający na wypadek różnego rodzaju zdarzeń takich jak drobne uszkodzenia blacharsko-lakiernicze , wnętrza czy wyposażenia auta, zwrotu auta z niepełnym bakiem, konieczność czyszczenia mocno zabrudzonego pojazdu, itp. W przypadku stwierdzenia braku wyżej wymienionych okoliczności, depozyt zwracany jest w ciągu 7 dni przelewem na konto.

Potrzebuję odebrać lub zwrócić pojazd poza godzinami pracy biura

Naturalnie jest to możliwe (bez dodatkowych opłat), jednak najlepiej będzie jeżeli skontaktujesz się z nami telefonicznie aby ustalić szczegóły.

Czy mogę zmienić lub anulować rezerwację?

Tak, w każdym momencie możesz zalogować się do swojego konta aby dokonać zmian w swojej rezerwacji. Aby się zalogować przejdź do zakładki "Moja rezerwacja" w górnym menu. Możesz tam także anulować swoją rezerwację do 7 dni przed rozpoczęciem wynajmu.

Chciałbym otrzymać fakturę VAT za usługę wynajmu.7

Naturalnie. Podczas zakładania nowej rezerwacji wystarczy podać numer NIP firmy na którą będzie wystawiony dokument. W przypadku rezerwacji już zrealizowanej, skontaktuj się z nami najlepiej przez email z danymi do faktury VAT a prześlemy ją do ciebie bezzwłocznie.

Czy mogę pojechać busem za granicę?

Oczywiście. Naszymi autami możesz bez przeszkód podróżować po całej europie, Należy jednak poinformować nas o tym fakcie abyśmy mogli przygotować odpowiedni komplet dokumentów

Udział własny w ubezpieczeniu AC - co to jest?

Wszystkie nasze auta posiadają komplet ubezpieczeń. Ubezpieczenie AC wynajmowanego pojazdu zakłada standardowo udział własny wynajmującego w likwidacji ewentualnych szkód lub kradzieży auta. Maksymalny udział własny wynajmującego to 5000 zł. Istnieje możliwość rozszerzenia ubezpieczenia AC oraz zniesienie udziału własnego do zera. Opcja ta nazywa się SCDW i dostępna jest jako opcja dodatkowa podczas zakładania rezerwacji.

Jaki jest dzienny limit kilometrów?

Limit kilometrów = ilość dni wynajmu x 400km.
Limit kilometrów się sumuje tak więc przykładowo wypożyczając pojazd na 10 dni, łączny limit to 4000km /rezerwacja.